Rejestracja 24 H : + 48 693 439 801

O Hostelu

Hostel Przedświtem to doskonały wybór dla studentów, podróżników, wagabundów, czy nawet biznesmenów pod krawatem - słowem wszystkich, oczekujących niedrogiego zakwaterowania w czystym, przyjemnym i pełnym udogodnień miejscu. Hostel PrzedŚwitem jest idealnym połączeniem kameralnego a zarazem komfortowego i nowoczesnego aparthotelu, położonego w spokojnej części miasta.

Kameralny charakter naszego obiektu oraz jego lokalizacja pozwoli Państwu zarówno zrelaksować się i odpocząć w ciszy i spokoju, jak również dotrzeć w krótkim czasie do najważniejszych miejsc w Gorzowie.

PrzedŚwitem oferuje komfortowe a zarazem niedrogie noclegi w Gorzowie, ciesząc się dużą popularnością wśród turystów podróżujących biznesowo jak i w celach wypoczynkowych.

Dysponujemy 34 łóżkami w komfortowych i przestronnych pokojach 1 – osobowych , 2 osobowych, 3 – osobowych oraz 6 apartamentami wyposażonymi również w aneksy kuchenne, dla gości, ceniących prywatność. Jeśli lubisz przyjazną, domową atmosferę - nie mogłeś lepiej trafić!

Każdy z gości może skorzystać z dobrodziejstw w pełni wyposażonej kuchni (kuchenka mikrofalowa, lodówka, kuchenka, toster)

Posiadamy również 2 stanowiska komputerowe z możliwością nieograniczonego i bezpłatnego korzystania z internetu. Dobre wieści mamy też dla właścicieli laptopów - można również skorzystać z interntetu bezprzewodowego!

Do dyspozycji naszych gości jest m.in. pralka automatyczna, darmowy parking przed hostelem i wiele innych oraz mapy przewodniki.


Facebook